Library of
Design, Art and Idea

Kısa Kısa ERSA

18.02.2019
Sayı 21

BASE 2018 10 Binin Üzerinde Ziyaretçiyle Gerçekleşti

Türkiye’nin dört bir yanından yeni mezun sanatçı adaylarını 20-23 Aralık tarihleri arasında Galata Rum Okulu’nda sanatseverlerle buluşturan, Ersa’nın mimari tasarım ve mobilya sponsorluğunu üstlendiği yeni nesil sanatçı platformu BASE ikinci yılında da 10 binden fazla sanatsever tarafından ziyaret edildi.


Ersa’nın İlk Ev Mağazası HOM Design Center’da Açıldı

Kuruluşunun 60. yılında çalışma mekânlarının yanı sıra yaşam alanlarında kullanıcısıyla buluşan Ersa, değerli tasarımcı iş birlikleriyle geliştirdiği yeni yaşam serisi Ersa Life ile İstanbul’un yeni mobilya merkezi HOM Design Center’da kullanıcılarıyla buluşuyor.


15. CNR İMOB Fuarı 22-27 Ocak’ta CNR EXPO Yeşilköy'de

Ersa yeni yaşam serisi Ersa Life ile 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında dünyanın en büyük üç mobilya fuarından biri olan CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’nda. Bu yıl 15’inci kez kapılarını açacak olan fuar CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleşecek.Ersa Ankara’da Yeni Mağazasını Officium Beytepe’de Açtı


1958 yılında Metin Atabey Ata tarafından Sivas’ta bir metal atölyesinde temelleri atılan ve bugün Ankara'da 60 bin metrekare alan üzerinde üretim yapan Ersa, hem ofis hem ev konseptinde karma mağaza kurgusuyla kullanıcısıyla buluşacak Ankara’daki yeni mağazasını Officium Beytepe’de açtı.

Sayı 21
Portfolyolar Künye